POLUVREME - Zvezda u minusu, Bravo joj pravi probleme!

petak 24.06.2022.
19:52

Poput Partizana, ni Zvezda večeras ne blista u Sloveniji. Ali ima još vremena da se to promeni.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Posle Partizana, večeras i fudbaleri Crvene zvezde igraju pripremnu utakmicu u Sloveniji, a protivnik im je domaća ekipa - Bravo.

Posle prvih 45 minuta Bravo vodi sa 1:0, a gol je postignut iz jedanaesterca koji je u 14. minutu realizovao Kramarić, pošto je prethodno lopta u ruku pogodila Milana Rodića.

Osim tog gola, slovenački tim nije ozbiljnije pripretio Zvezdinom golmanu Zoranu Popoviću. Crveno-beli su imali terensku inicijativu, stvorili su nekoliko izglednih prilika, dva puta preko Ohija, pa Sanoga, ali završnica je izostala, tačnije odlične intervencije imao je golman Orbanić.

To je, naravno, i očekivano s obzirom da su pripreme u punom jeku i kako se one bude bližile kraju, forma bi trebalo da bude u usponu.

Dobra vest za crveno-bele je povratak u startnu postavu veziste Veljka Nikolića koji je imao dugu pauzu prošle sezone zbog povrede, a loša je povreda Slavoljuba Srnića koji je morao da izađe iz igre tokom prvog poluvremena, pa ga je zamenio Petar Stanić.