Poluvreme - Zvezda u zaostatku, Voša mogla i ubedljivije

nedelja 07.11.2021.
17:32

Odlična Vojvodina posle prvih 45 minuta igre.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Nakon prvih 45 minuta utakmice u Novom Sadu, Vojvodina vodi protiv Crvene zvezde sa 1:0.

Ekipa Slavoljuba Đorđevića je bila nešto konkretnija, čini se i odmornija, pa zasluženo ide na petnaestominutni odmor uz prednost od jednog gola.

Crvena zvezda nije previše pretila, a prva veoma ozbiljna šansa viđena je pred Borjanovim golom kada je Devetak tražio Mrkaića u petercu, pronašao ga je, ali je nekadašnji napadač Javora iz Ivanjice promašio nemoguće.

Samo par minuta kasnije gol u mreži Borjana, lopta je kampovala u kaznenom prostoru Crvene zvezde, stigla je do Mirka Topića koji je šutirao i gađao dalji ugao, Dragović je dohvatio loptu i promenio malo pravac, dovoljno da završi u mreži za 1:0.

Imala je Zvezda veliku šansu u samom finišu poluvremena kada je Petar Stanić pogodio stativu sa 25 metara iz volej udarca, ali je to bilo sve od izabranika Dejana Stankovića danas u prvih 45 minuta.