Poluvreme - Zvezda vodi, Vlasi videli Nikolićevu magiju

ponedeljak 05.07.2021.
18:18

Rumunski Arđeš iz Piteštija je protivnik Crvenoj zvezdi u okviru priprema u Austriji.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Ekipa Crvene zvezde igra odlično u pripremnom meču protiv rumunskog tima Arđeš iz Piteštija, ima kontrolu meča, a posle prvih 45 minuta rezultat je 1:0.

Jedini gol do sada je postigao Veljko Nikolić posle akcije na desnoj strani, kombinovali su Bakajoko i Falko, na kraju lopta dolazi do Nikolića koji sjajnim potezom vara čuvara, a potom šalje loptu u mrežu za 1:0, igrao se 14. minut utakmice.

Prvu šansu imao je Gavrić već u 4. minutu utakmice kada je glavom prebacio gol, a nakon gola smo čekali na novu šansu sve do 31. minuta kada je Kanga uposlio Falka, ali je Italijan bio prespor i njegov šut je bio izblokiran.

Uglavnom, Zvezda je napadala, Arđeš je imao svoje trenutke kada su prelazili na polovinu srpskog tima, ali bez promena rezultata do kraja poluvremena.