Poluvreme: Zvezdaši već oduševljeni Ohijem! /TVITOVI/

utorak 25.01.2022.
16:50

Novi napadač odmah pokazao da će biti pravo pojačanje Crvene zvezde.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Fudbaleri Crvene zvezde igraju ovog popodneva u Antaliji protiv Maribora, a posle prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Slovenbački tim je poveo u 18. minutu kada je Milec sa desne strane uposlio Mudrinskog u kaznenog prostoru Crvene zvezde, a nekadašnji napadač crveno-belih pored Erakovića sa desetak metara zahvata loptu i uspeva da savlada golmana Popovića - 0:1.

Nije dugo trajalo vođstvo Maribora. Samo osam minuta kasnije Zvezda je izjednačila preko svog novog napadača Ohija. Eraković je najpre osvojio loptu na Zvezdinoj polovini, pa uposlio Krstičića, a ovaj pravovremeno poslao dugu loptu za Ohija koji je izdržao duel sa dvojicom protivničkih igrača i sa šest metara pogodio mrežu - 1:1.

Mogla je Zvezda i do preokreta, imali su crveno-beli inicijativu posle izjednačenja, pretio je i Katai, ali su se fudbaleri Maribora odbranili.

Crvena zvezda je nastupila u sastavu: Popović, Gajić, Eraković, Pankov, Gobeljić, Krstičić, Stanić, Ivanić, Falko, Katai, Ohi.

U prilogu su reakcije navijača posle prvog dela igre.