Popović: "Još uvek sam u Vojvodini, svakome bih poželeo ovakvu upravu!"

Autor: Milovan Longinov
sreda 20.12.2023.
13:44
Izvor: Sportske.net

Trener Voše govorio samo o utakmici.

fkvojvodina.rs
fkvojvodina.rs

Povezane vesti

Trener Vojvodine Ranko Popović nije želeo da govori o svom odlasku sa "Karađorđa", već je fokusiran na predstojeći meč sa Voždovcem.

Ove nedelje se pojavila vest da je Ranko Popović dogovorio uslove sa Kašima Antlersima iz Japana, ali on to nije mogao da potvrdi.

"To može da se odrazi na više načina, ali ja još nigde nisam otišao. Igrači to znaju i oni treba da pokažu da su tu i da su u Vojvodini. Oni ne odlaze nigde, treba budu na terenu i da pokažu svoj maksimum. Svi smo mi još uvek u Vojvodini i tako treba da se ponašamo, sve ovo drugo dolazi posle toga", rekao je Popović. 

On je dodao da još uvek nije analizirao situaciju sa upravom kluba. 

"Analizirali još uvek nismo jer nismo završili polusezonu, imamo još jednu utakmicu. Ali, ja moram da kažem jednu stvar, ja bih poželeo svakome da ima saradnju sa upravom i sa svim što se dešava oko nas. Moj odnos sa predsednikom i sportskim direktorom bio je nepoznanica kada sam došao, sada je to jedan nivo, mogu da kažem i prijateljski, ali nikada ne prelazi profesionalni nivo, koji je ispred svega. A neke analize smo ostavili kada budemo završili polusezonu", rekao je Popović.

Utakmica Voždovac - Vojvodina na programu je u četvrtak u 19.00, a nakon toga se očekuje da Popović otputuje u Japan na završne pregovore. 

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke