Portugalci još jači, vratio se čovek koji ume sa Srbijom!
U poslednja dva meča je bio strelac.

Povezane vesti
Debitant u reprezentaciji Srbije: "Meč sa Albancima više od tri boda! Partizan? Više ne osećam žal..."
"Orlovi" odradili prvi trening - Piksi od sutra ima kompletan tim
Ranđelović o Piksijevom pozivu: "Čast i privilegija, ali ništa nije gotovo!"
Fudbaleri Albanije pred Srbiju: "Čeka nas jak protivnik, ovo je odlučujući meč!"
Cele nedelje je vladala dilema da li će Bernardo Silva biti na raspolaganju selektoru Fernandu Santošu pred odlučujući meč reprezentacije Portugala za plasman na Svetsko prvenstvo.
Portugal u nedelju uveče dočekuje Srbiju u meču koji direktno određuje putnika na Mundijal, a za razliku od prekjučerašnjeg gostovanja u Dablinu Silva će biti u sastavu.
Silva nije putovao u Irsku kako bi se u pratnji fizioterapeuta oporavio pred ključni meč, a povreda mišića zbog koje nije trenirao nekoliko dana ispostavila se kao ne previše ozbiljna.
Fudbaler Mančester sitija i strelac u nedavnom gradskom derbiju protiv Junajteda bio je naročito inspirisan u poslednja dva duele protiv Srbije, gde je bio i strelac.
Nadamo se da u sutrašnjem meču u Lisabonu, koji počinje od 20:45, neće imati takav motiv.
0 Komentara