Posle derbija, trener Partizana dobio priliku da kaže šta god želi - Evo šta je rekao!
Nije mu baš bilo do priče.
Povezane vesti
Ponosni Ćetković posle odlaska iz Partizana poslao poruku ''igračima, navijačima i svim dobrim ljudima u klubu''
''Pravili smo ozbiljne transfere'' - Sa Partizanom osvojio pet titula za pet godina, a hteo je još, i još...
Partizanovim problemima nema kraja, šta je sa Andrejom Kostićem?
Vojvodina ili Partizan - Ko će na Zvezdu na startu plej-ofa? Evo kako izgleda raspored u naredna dva kola!
Partizan je izdržao samo jedno poluvreme, i to nepotpuno u večerašnjem 178. večitom derbiju, ali je u nastavku Zvezda bila znatno bolja i na kraju je zasluženo trijumfovala sa 3:0.
Po završetku meča, trener Partizana Nenad Stojaković je izašao pred kamere TV Arena sport i - dobio priliku da kaže šta god želi, kao i da pošalje poruku navijačima svog kluba posle ovog meča.
''Generalno, prvo poluvreme jako dobro do tog 48. minuta, kontrola u svakom segmentu igre, ali u tom prekidu nismo odgovorili na te stvari. Na početku drugog poluvremena gubimo jako važnog igrača za naš tim.
Primamo gol iz tranzicije, potom imamo penal koji nismo iskoristili da se vratimo u život i opet neke situacije nismo realizovali, Zvezda svoje jeste i svaka čast, čestitam joj na pobedi.
Navijači, hvala vam na velikoj podršci'', rekao je neraspoloženi Stojaković.
1 Komentara
Magoo
Kakva kontrola covece, 6-1 u sutevima, 70-30 posed lopte za Zvezdu😂😂😂