Posle špica, evo ga i krilo - Dobro poznato lice se vraća na "Marakanu"

Autor: Nemanja Janošev
utorak 23.12.2025.
18:30
Izvor: Sportske.net

Sakupio je 25 mečeva za Zvezdu

2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©
2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Povezane vesti

Fudbalski klub Crvena zvezda užurbano radi na sastavljanju tima za 2026. godinu budući da ih čekaju dve važne evropske utakmice krajem januara.

Juče je promovisan Dejan Stanković, ekipa je posle prvog dela sezone dobila odmor do 3. januara, a potom će brzim korakom započeti pripreme za Malme i Seltu.

Biće vrlo zanimljivo za videti ko će se tog 3. januara javiti na prozivci. Džej Enem bi trebalo da bude predstavljen u narednim danima, a neko ko vrlo dobro poznaje okolnosti u Ljutice Bogdana se, izgleda, vraća. Reč je o Jegoru Prucevu koji bi trebalo da se vrati sa pozajmice iz OFK Beograda gde je poslednjih meseci sarađivao upravo sa Enemom, javlja "Mocart sport".

On je dvaput bio na pozajmici u Celju, ali slovenački klub nije želeo da aktivira njegovu otkupnu klauzulu.

Očekuje se da će Prucev potpisati novi ugovor sa srpskim prvakom, a zatim se staviti na raspolaganje Dejanu Stankoviću. Nikada nije igrao u kontinuitetu u dresu Crvene zvezde, ali kako je sada konkurencija na krilnim pozicijama deficitirana, mogao bi da iskoristi tu situaciju i nametne se novom šefu struke.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke