Potvrđeno - Bukari zbog povrede propušta dve utakmice
Moglo se i pretpostaviti...
Povezane vesti
Pančev žali za Junajtedom: "Ferguson je obožavao Zvezdu, a Inter je bio smrt za napadača"
Milojević izbacio Kangu i Pešića sa treninga pa otkrio kako je Duško Ivanović "uticao" na njegov odlazak
Terzić demantovao Ruse: "Nije tačno da je Dejan Stanković išta govorio..."
Elšnik o mogućem odlasku iz Zvezde, samo jedna stvar ga može zadržati!
Brzonogi Osman Bukari igra sve bolje kako sezona odmiče.
Postigao je i dva gola u prva dva kola Lige šampiona, po jedan protiv Mančester sitija i Jang bojsa, a u nedelju je protiv Radničkog u Kragujevcu doprineo četvrtom golu crveno-belih koji je postigao Mirko Ivanić, kada je Zvezda praktično potvrdila trijumf.
Međutim, u trenucima dok je Ivanić slavio svoj gol, Bukari se požalio na povredu i odmah zatim je izašao iz igre.
Narednih dana je trebalo da bude u sastavu reprezentacije Gane koju očekuju prijateljski mečevi protiv reprezentacija SAD i Meksika, ali tokom popodneva je iz Gane stigla informacija da je Bukari jedan od četvorice reprezentativaca koji će zbog povreda propustiti te dve utakmice.
U ovom tremutku nije poznato koliko je povreda ozbiljna i da li će Bukari biti spreman za izazove po završetku prvenstvene pauze, najpre za duel sa Javor Matisom 21. oktobra ili sa RB Lajpcigom četiri dana kasnije.
0 Komentara