Poznato lice na "Čika Dači" - Radnički vratio Miličića
Mladi štoper ponovo u starom jatu.
Povezane vesti
Šta mislite o tandemu Adem Ljajić - Kilijan Bevis?
Zvanično - U Kragujevcu predstavljeno još jedno pojačanje, stigao i Antonio Gomeš!
Slovenac pojačao napad Kragujevčana, Škoti najavili: "Pratićemo njegov učinak u Srbiji..."
Zvona u Kragujevcu ne zvone bez razloga, Radničkom stiže pojačanje sa Ostrva!
Talentovani srpski defanzivac Nikola Miličić novo je pojačanje kragujevačkog Radničkog u čije redove se vraća nakon ne baš uspešne epizode u španskom Burgosu.
Momak rođen u Kraljevu pre 21 godinu potpisao je četvorogodišnji ugovor sa klubom sa "Čika Dače" i predstavljaće veliko pojačanje po tim Aleksandra Lukovića, koji će nakon reprezentativne pauze gostovati Radniku u Surdulici.
Miličić je skrenuo pažnju srpskoj javnosti kada je u januaru prošle godine stigao u Partizan iz kragujevačkog Radničkog, ali su ga crno-beli posle samo jedne polusezone pozajmici Napretku.
U međuvremenu je imao kratku epizodu u Burgosu, a sada se vraća u Šumadiju kao bonus za Lukovićev tim gde će imati priliku da stasava uz prekaljene štopere Milana Mitrovića i Slobodana Simovića.
Ovaj potez uprave Radničkog je još jedan korak u cilju osnaživanja tima pred izazove na domaćoj sceni nakon što su ovog leta eliminacijom od KI Klaksvika završili misiju na međunarodnoj.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara