Počelo superligaško proleće, Petrićev Čukarički silovito startovao!

petak 09.02.2024.
17:25

Ubedljiva pobeda na gostovanju.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Utakmicom između Radnika i Čukaričkog počeo je drugi deo sezone u Superligi Srbije.

''Brđani'' su pod vođstvom novog trenera Gordana Petrića ostvarili ubedljiv trijumf na ovom gostovanju i slavili sa 3:0.

Tek što je utakmica počela, domaći su morali da vade loptu iz mreže. Luka Adžić je asistirao Miladinoviću, a mladi napadač doveo Čukarički u vođstvo.

Isti akteri su sjajno sarađivali i u 18. minutu meča, ponovo je Adžić bio u ulozi asistenta, a Miladinović je još jednom savladao golmana Ranđelovića - 0:2.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a u nastavku su gosti dodatno uvećali svoju prednost, i to autogolom Abubakara u 73. minutu meča.

Ovo je za ekipu Čukaričkog deveta pobeda u sezoni, čime su se izdvojili na četvrtom mestu sa 32 boda, a Radnik je ubedljivo poslednji sa 11 osvojenih bodova.