Predrag Luka ne staje, bivši fudbaler Partizana se vratio u Požarevac!
Biće to zvučno pojačanje za Mladi radnik.
Povezane vesti
Drama i na ''Marakani'', Šapčanima poništen penal u poslednjim sekundama, a onda je Grafičar u penal-seriji ostvario istorijski uspeh!
Spektakl u Ubu, penal rulet stao na crveno, Jedinstvo u polufinalu Kupa Srbije!
Neđić pred okršaj sa Mačvom u Kupu Srbije: "Dva puta smo ih pobedili, ali to ne znači ništa!"
Albert Nađ se vratio u srpski fudbal i postao treći trener u sezoni!
Pojedini navijači Partizana se sećaju Predraga Luke (34) koji je za tri godine provedene u Humskoj osvojio dve titule prvaka Srbije.
Ostavio je ofanzivni vezista pristojan utisak, mada nije imao preveliku minutažu od trenutka kada je stigao iz Rada odigrao je 65 utakmica na kojima je postigao 11 golova.
Put ga je dalje vodio preko Mladosti, OFK Beograda, matičnog Mladog radnika Temniča, Sloge, Rabrova, Smedereva.
Sada je 34-godišnji Luka ponovo kući, tačnije preko puta gde se nalazi stadion Mladog radnika u Požarevcu čiji je ponovo postao član.
"Svuda pođi, kući dođi. Napustio sam sam Smederevo i došao u Mladi radnik. Čast mi je da igram za ovaj klub. Preko puta stadiona mi je kuća, tu živim sa familijom. Verujem da ću znanjem i iskustvom pomoći da ostvarimo visok plasman", rekao je Predrag Luka za Sportski žurnal.
Mladi radnik će se takmičiti u Srpskoj ligi Zapad, a Požarevljani se nadaju da će im kvalitet i iskustvo bivšeg fudbalera Partizana pomoći da, za početak, opstanu u trećem rangu domaćeg takmičenja.

0 Komentara