Preokret ''Zmajeva'' u Surdulici, Radnik ređa poraze

petak 22.10.2021.
17:59

Voždovac sve bolje igra od dolaska novog trenera.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Druga utakmica 14. kola Linglong Super lige odigrana je večeras u Surdulici, gde je Voždovac kao gost savladao ekipu Radnika rezultatom 3:1.

Surduličanima je ovo treći uzastopni poraz koji ih je ostavio na pretposlednjem mestu sa 10 bodova, a Voždovac je na tabeli stigao četvrtoplasiranu ekipu TSC-a sa 20 osvojenih bodova.

Radnik je poveo već u osmom minutu golom Uroša Milovanovića, ali već u 24. gosti stižu do izjednačenja autogolom Simonovića.

Rezultatom 1:1 ušlo se u drugo poluvreme, ali nije se dugo čekalo da Voždovčani reše pitanje pobednika. Prvo je Nikola Vujnović svojim golom u 51. minutu doneo preokret gostima, a šest minuta kasnije je asistirao Stanisavljeviću koji pogađa za konačnih 3:1 za ''Zmajeve''.

Ovom pobedom fudbaleri Voždovca su svom treneru Aleksandru Lintu ujedno ulepšali i njegov 46. rođendan.