Problem za Zvezdu na startu drugog dela!

utorak 06.08.2019.
21:58

Strelac jedinog gola nije mogao da nastavi igru.

Epa/Srđan Suki

Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Kopenhagena u okviru prvog susreta trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa 1:0, strelac jedinog pogotka je u smiraj prvog dela igre bio Milan Pavkov.

On se dobro snašao u kaznenom prostoru rivala i uz malo sreće zatresao protivničku mrežu za vođstvo "crveno-belih", moramo dodati zasluženo.

Ipak, strelac jedinog gola je na poluvremenu napustio teren, zamenio ga je Ričmond Boaći.

Kako saznajemo, u pitanju je povreda zadnje lože, koju je napadač Crvene zvezde zaradio već u drugom minutu susreta, uspeo je da izdrži i odigra čitavo poluvreme, ali nije mogao više da trpi, te je napustio igru.

Boaći se zagrevao maltene od početka utakmice, jer su u stručnom štabu Crvene zvezde pretpostavili da Pavkov neće moći da nastavi utakmicu.