17:23

Imao je Dejan Stanković šta da kaže svojim igračima na poluvremenu.

STARSPORT
STARSPORT

Posle neubedljive igre tokom prvog poluvremena i vođstva Kairata od 24. minuta preko Kantea, Crvena zvezda je zaigrala znatno bolje od početka drugog poluvremena.

Trener Dejan Stanković je u poluvremenu odlučio da ostavi Pavkova u svlačionici i na teren pošalje Dionija, ali čitav tim je delovao mnogo organizovanije na terenu nego tokom prvih 45 minuta.

Smenjivali su se Zvezdini naleti, početkom drugog poluvremena priliku je imao Krstičić kada je jednu odbijenu loptu poslao visoko preko gola sa oko dvanaest metara, ali u 57. minutu crveno-beli stižu do izjednačenja.

Ivanić je sa sredine terena proigrao Gajića na desnoj strani, bek Crvene zvezde imao je dosta slobodnog prostora, što je iskoristio za centaršut na drugu stativu gde je delovao Rodić, a u pokušaju da interveniše i loptu izbije u korner, hrvatski internacionalac Dino Mikanović nespretno reaguje i pogađa sopstvenu mrežu, lopta je završila u donjem desnom uglu - 1:1.