Proključala Humska - Dijabate doneo izjednačenje Partizanu!

četvrtak 15.09.2022.
22:27

Moglo je da bude i obrnuto, ali fudbaler Partizana je kaznio promašaj na suprotnoj strani terena.

Starsport/Marko Djokovic

Partizanovi napadi konačno su doneli rezultat, crno-beli su u 60. minutu meča izjednačili protiv Nice u Humskoj na 1:1!

Podsetimo, gosti su već u drugom minutu poveli golom levog beka Brajana, Partizan se dugo borio da izjednači, ali je malo nedostajalo da Labord u 57. minutu duplira prednost francuskog tima kada mu je ostavljeno previše prostora u kaznenom prostoru Partizana.

Taj njegov promašaj je kaznio Fuseni Dijabate samo tri minuta kasnije. Bila je to lepa akcija crno-belih, Rikardo je u kaznenom prostoru prihvatio loptu, pa je prosledio za Natha koji pravovremeno uočava Dijabatea na desnioj strani kaznenog prostora, a krilni napadač Partizana preciznim udarcem pogađa gornji desni ugao protigvničkog gola - 1:1.