četvrtak 10.03.2022.
22:17

Zvezda posustaje, sve teža situacija za srpskog šampiona.

EPA-EFE/ROBERT PERRY

Tek što je počelo drugo poluvreme, a Zvwezdin kapiten i golman Milan Borjan morao je i treći put da vadi loptu iz mreže.

Rendžers je pred punim tribinama ''Ajbroks Parka'' prvo poluvreme rešio u svoju korist golovima Tavernijea iz penala u 11. i Morelosa u 15. minutu susreta, uz dva Zvezdina poništena gola i neiskorišćen penal Kataija.

Zvezda je, bez obzira na takav razvoj događaja, igrom pokazala da može i više i bolje, ali početak drugog poluvremena pripao je domaćima. Stankovićev tim večeras neuobičajeno loše i brani i izvodi prekide, a posle kornera u 49. minutu Balogun je nadvisio u skoku čak trojicu Zvezdinih fudbalera i udarcem glavom pogodio levi ugao Borjanovog gola - 3:0 za Rendžers.