subota 12.03.2022.
16:27

Surduličani zabeležili veoma bitnu pobedu pred nastavak sezone u borbi za plej-of.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Ekipa Proletera iz Novog Sada je upisala novi poraz u sezoni Super lige, danas su na svom terenu poraženi od Radnika iz Surdulice rezultatom 0:2.

Na ovaj način su ostali na samo 28 bodova, Radnički iz Kragujevca koji je u velikom naletu bi mogao da ga pretekne već sutra ukoliko savlada Kolubaru u Lazarevcu i Novosađani bi se našli u velikom problemu u tom trenutku.

Sa druge strane, Radnik ima izgledne šanse da se domogne plej-ofa, sada ima 33 boda koloiko i Voždovac i Napredak koji su ispred na tabeli i koji su na pozicijama koje vode u plej-of.

Meč je bio prilično ujednačen, ali su gosti bili skoncentrisaniji u ključnim momentima utakmice. Pored toga, izgledali su sjajno u odbrani.

Do prvog gola su stigli u 56. minutu preko Milovanovića na asistenciju Babića, da bi pomenuti Babić devet minuta kasnije postavio konačan rezultat.