sreda 28.07.2021.
21:00

Zvezda već ima rezultat koji je vodi dalje.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Utakmica između Crvene zvezde i Kairata počela je večeras baš kako ju je juče i najavio Dejan Stanković. On je, bez obzira na poraz u prvom meču, pokazao veru u kvalitet svog tima i naglasio da samo od Zvezde zavisi da li će od samog starta ''pritisnuti'' protivnika.

Upravo to se i događa večeras na ''Rajku Mitiću'', gde je Zvezda u 21. minutu povela sa 2:0 i sada ima rezultat dovoljan za prolaz u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Katai je u devetom minutu preciznim udarcem sa dvadesetak metara doveo Zvezdu u vođstvo, a u 21. je svoj golgeterski prvenac u crveno-belom dresu postigao i novi Zvezdin napadač Loi Dioni.

Najpre je Dragović na sredini terena oduzeo loptu Vagneru Lavu, odmah uočio Dionija koji je loptu primio na grudi, a onda sa ivice kaznenog prostora uputio precizan udarac u donji desni ugao gola golmana Ustimenka - 2:0 za Zvezdu.