22:30
Izvor: Sportske.net, Beta

Fudbaleri Čukaričkog i Rada upisali su večeras prve pobede u novoj sezoni Super lige Srbije, pošto su u četvrtom kolu pobedili Bačku, odnosno Radnik.

Sportske.net

Prvu pobedu Čukaričkom, posle dva poraza i remija, doneo je Nemanja Radonjić golom u 48. minutu.

Ekipa s Banovog brda sada ima četiri boda, a Bačka je ostala na jednom osvojenom bodu.

Minimalnim rezultatom slavio je i Rad, koji je, posle tri poraza, na svom terenu pobedio Radnik iz Surdulice. Jedini gol, vredan tri boda, postigao je Bogdan Mladenović u sedmom minutu.

Metalac je u Gornjem Milanovcu pobedio Mladost sa 2:0, golom Ersana Rovčanina i autogolom Nemanje Krznarića.

Golova nije bilo na utakmicama između Napretka i Vojvodine, odnosno Borca i Radničkog iz Niša.

Fudbaleri Partizana su ranije danas pobedili Javor sa 2:0, a Novi Pazar Spartak iz Subotice sa 5:2.