08:45

Odlični dani za njega.

FEPAFUT
FEPAFUT

Fudbalska reprezentacija Paname savladala je selekciju Monserata rezultatom 1:3 (0:1) u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u oblasti Centralne i Severne Amerike.

Panama je na dobrom putu da se domogne treće faze kvalifikacija, a umnogome bi trebalo da se zahvale ofanzivcu koji će uskoro i zvanično postati novi član Crvene zvezde. U pitanju je Hose Luis Rodrigez poznatiji kao Puma koji je odigrao svih 90 minuta u susretu sa Monseratom i imao zapažen učinak.

Naime, krilni fudbaler je postigao gol i imao asistenciju u drugom poluvremenu. Prvobitno je usledi sjajan centaršuta sa levog krila za Hosea Faharda, a zatim je i sam lepo utrčao na drugoj stativi i poklonio se za konačan rezultat.

To mu je donelo priznanje za igrača utakmice i tako je podebljao svoj učinak u ovom "prozoru" imajući u vidu da se upisao i protiv Gvajane. Nisu ga samo golovi izdvojili u prethodna dva meča, već posvećenost, intenzitet i kvalitet koji pruža u samoj završnici igrališta.

Podsećamo, Puma je u svojoj karijeri, između ostalog, igrao za: Gent, Istru, Alaves, Lugo i Sporting Hihon.