Rad još "živi", ali osam golova u mreži od Komgrapa sve govore!
Pali su na najniže grane.
Povezane vesti
Spartak ispao iz Superlige, pa prodao igrača za više od 500.000 evra!
Nikad jača Prva liga Srbije - Raspored i propozicije za sezonu 2026/27
Milijaš okupio TSC na početku priprema - Odmah počeo novi posao po odlasku iz Zvezde
Da li je srpski fudbal dotakao dno? Žestoke kazne zbog nameštanja PIONIRA!
Fudbalski klub Rad prolazi ubedljivo najteži period od svog postojanja.
"Građevinari" nisu imali ni trenera, ni igrače na startu takmičenja u Zonskoj ligi Beograd, pa im je pretilo izbacivanje i izvesno gašenje, ali su se stvari u Crnotravskoj ulici malo popravile.
Uspeo je Rad da formira ekipu od 14 igrača i dovede Bogdana Koraka na mesto šefa struke, ali je danas na stadionu "Kralj Petar Prvi Karađorđević" Komgrap slavio protiv nekadašnjeg superligaša sa ogromnih 8:0.
Ostaje da se vidi šta će biti sa Radom u nastavku šampionata, ako se stanje drastično ne popravi sledi selidba u još niži rang, a možda i najgori scenario.
0 Komentara