nedelja 26.03.2023.
18:00

Dobra provera za Nišlije.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri niškog Radničkog iskoristili su reprezentativnu pauzu da danas na svom Čairu odigraju prijateljsku utakmicu protiv bugarske Slavije iz Sofije.

Izabranici Dragana Šarca pobedili su sedmoplasirani tim bugarskog šampionata rezultatom 3:1.

Strelci za Nišlije bili su Škrbić u šestom, Cvetković u 33. i Petrov u 87. minutu. Gol za Slaviju dao je Atanasov u 84. minutu.

Radnički se nakon 27 odigranih kola u Superligi Srbije nalazi na 11. mestu na tabeli sa 26 bodova. Za tačno sedam dana će na Čairu gostovati četvrtoplasirani Čukarički.

RADNIČKI: Kitanović, Varga, Gaku, Andrić, Etongu, Stefan Marjanović, Pejović, Saša Marjanović, Belaković, Cvetković, Škrbić. Igrali su još: Markov, Frej, Mesarović, Petrov, L.Pavlović,Petrović, S.Pavlović, Bernić i Milosavljević.

SLAVIJA: Krastev, Vijački, Kerčev, Popadin, Gasama, Petrov, Erol, Dobrev, Ivanov, Stolev, Ahmedov. Igrali su još: Petkov, S.Nikolov, Mičev, Tasevski, Tombak, Tasev, Atanasov, V.Nikolov, Markov.