Radnički pronašao zamenu za Vižđija, dete Lila stiglo u Kragujevac!
Odlaskom Salija Vižđija u mađarski Đer, Radnički 1923 iz Kragujevca odlučio je da reaguje na tržištu kako bi pojačao svoju ekipu u veznom redu.

Povezane vesti
Lukovićev poslednji pozdrav Dejanu Milovanoviću, Đorđević objasnio Spartakove probleme
Radnički je opet ''onaj stari'' - Sokler ''rešeta'', ovacije Baldeu, novo slavlje na ''Čika Dači''!
Kragujevčani našli "desetku", dobro poznato lice ponovo na "Čika Dači"!
Luković potvrdio - Radnički bez petorice protiv Spartaka, Isa Ba operisan
Izbor je pao na nekadašnju veliku nadu francuskog Lila Darlija Enlandija (24), koji je poslednje dve sezone nosio dres slovenačkog prvoligaša Radomlja.
Franzuz je sa klubom iz Šumadije potpisao dvogodišnji ugovor.
Iako je više od sedam godina bio član LilaEnlandi nije imao priliku da debituje za prvi tim.
Igračko iskustvo je uglavnom sticao po pozajmicama, najpre u belgijskom Muskronu, a potom i u francuskom niželigašu Avranšiju.
Leta 2022. godine odlučuje da napusti domovinu i nastavi karijeru u slovenačkom prvoligašu Radomlju, gde je za dve sezone upisao preko 40 nastupa.
Enlandi je igrač koji može da pokrije više različitih pozicija u veznom redu i svakako će predstavljati značajno pojačanje za Dudićevu četu.
0 Komentara