Radnički se bori za opstanak, Dobrašinović: "Pun sam optimizma!"
Nišlije očekuju pobedu koja bi im mnogo značila.
Povezane vesti
Poslednje kolo Super lige - Zvezda slavi titulu, tri tima strahuju za opstanak
Ništa od Zvezde, Novičić ide u "jedan od najboljih klubova na svetu"?
Naziru se protivnici Partizana i Železničara na startu kvalifikacija za LK - Ko su ''mine'' u žrebu?
''Mobilizacija'' u Kragujevcu, besplatan ulaz na meč odluke protiv Javora!
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Siniša Dobrašinović rekao je danas da njegov tim očekuje težak meč protiv Tekstilca, ali i da se nada da će uspeti da se revanširaju za poraz u poslednjem međusobnom susretu.
"Još jedna teška utakmica je pred nama u goste nam dolazi tvrda, disciplinovana i karakterna ekipa. U poslednjem susretu mi smo poraženi (1:2). Sada se pripremamo za revanš i naravno da pokušamo da osvojimo tri boda koja bi nam mnogo značila. Spremni smo i orni. Mislim da su se igrači podigli posle pobede u Pančevu (2:1), pun sam optimizma i očekujem da osvojimo tri boda", rekao je Dobrašinović, preneo je klupski sajt.
Fudbaleri Radničkog iz Niša dočekaće u subotu ekipu Tekstilca iz Odžaka, u utakmici 34. kola Super lige Srbije.
Niški tim se nalazi na 14. mestu sa 37 bodova, a ta pozicija vodi u doigravanje za opstanak.
Tekstilac se nalazi u zoni ispadanja, na 15. mestu sa 34 boda.
Odbrambeni fudbaler Radničkog Dušan Pavlović rekao je da ih očekuje zahtevna utakmica protiv ekipe koja će pokušati da ostvari još jednu pobedu u Nišu.
"Zbog toga moramo da budemo fokusirani od početka do kraja utakmice. Posle pobede u Pančevu, ekipa se podigla na psihološkom planu i samo nam preostaje da nastavimo u tom pravcu", zaključio je Pavlović.
Utakmica između Radničkog iz Niša i Tekstilca igra se u subotu od 20.00.
0 Komentara