ponedeljak 13.12.2021.
20:03

Gosti posle pobede u Surdulici, nisu izgubili ni u Beogradu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/M

Fudbaleri Radnika iz Surdulice napravili su veliko iznenađenje pošto su remizirali 1:1 sa Crvenom zvezdom u Beogradu u okviru 20. kola Super lige Srbije.

"Crveno-beli" su brzo uspostavili terensku inicijativu posle pokušaja Radnika, te su i poveli u 36. minutu meča.

Prethodio je duel Ranđelovića i Erakovića, sudija Maksimović je pokazao na belu tačku, a siguran sa nje bio je Aleksandar Katai.

Prošlo je svega sedam minuta kada je Zvezda dobila još jednu sjajnu priliku da postigne gol, posle prekršaja nad Benom, loptu na penal ponovo je stavio Katai.

Ovoga puta, neprecizno pošto je gađao preko gola.

Nastavak meča doneo je nešto mirniji ritam igre, osim pokušaja Bena nismo videli mnogo toga, da bi u 83. minutu usledio šok za domaće navijače.

Trener Radnika povukao je pre toga sjajan potez ubacivši u igru Bogdana Stamenkovića i Lukića, potonji je centrirao sa leve strane, a Stamenković glavom sjajno reagovao i zatresao mrežu Borjana.

Krenula je Zvezda na sve ili ništa nakon toga, ali nije uspela da povrati prednost.