subota 01.08.2020.
22:16

Jedan neočekivani rezultat.

Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras na svom terenu ekipu Indjije sa 3:0, u utakmici prvog kola Super lige Srbije.

Strelci za ekipu s Banovog brda bili su Asmir Kajević u 38, Marko Docić u 41. i Vinsent Eze u 91. minutu.

Istim rezultatom slavio je i Radnički iz Niša na svom terenu protiv Metalca.

Radnički je poveo golom Žarka Markovića u 22. minutu, na 2:0 je povisio Stefan Mitrović u 45, a konačan rezultat postavio je autogolom Nemanja Andjelković u 72. minutu.

Fudbaleri Radnika su gostima bili bolji od Voždovca sa 3:1.

Milan Makarić je golovima u 36. i 64. minutu doneo prednost timu iz Surdulice, na 2:1 je smanjio Jovan Nišić u 84. minutu, da bi dva minuta kasnije pobedu gostujućeg tima potvrdio Evgen Pavlov pogotkom sa penala.

U preostala dva meča, Proleter je na svom terenu slavio protiv Rada sa 2:0 golovima Viktora Živojinovića, dok je Mačvi za pobedu protiv Bačke bio dovoljan pogodak Filipa Božića.