Radojičić: "U Voši nikad teža situacija"

nedelja 15.05.2022.
20:14

Slede promene...

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC

Trener Vojvodine Dragan Radojičić nije krio razočarenje nakon novog poraza svoje ekipe.

„Stara dama“ danas je izgubila od Čukaričkog rezultatom 0:3 u poslednjem meču na „Karađorđu“ u ovoj sezoni, a Radojičić preuzima odgovornost za loše rezultate u finišu sezone.

"Čestitam gostima na pobedi i želim im sve najbolje u nastavku sezone i u budućnosti. Jako je teška situacija u Vojvodini, ne mogu vam opisati kako se osećam. Ovo je kulminacija svega što nam se dešavalo u prethodnom periodu. Pokušali smo sve protiv Partizana u polufinalu Kupa Srbije, pokazali svoje pravo lice u tom jednom poluvremenu, nije bilo dovoljno. Danas smo dali šansu mladim igračima, posle prve greške koju smo napravili primili smo gol i kasnije je ponovo došlo do psihološkog pada, pa drugi i treći gol kao da su nas čekićem udarili po glavi. Jeste teško, ali to nije nešto novo, već nekoliko meseci zna se da sledi kompletna rekonstrukcija u klubu. Vojvodini želim sve najbolje, navijačima se izvinjavam za loše rezultate i odgovornost preuzimam na sebe za sve što se desilo u protekla dva i po meseca. Nemojte napadati igrače, ja sam tu da odgovorim na sve što je potrebno, jer stojim iza svega što smo uradili", rekao je Radojičić, a prenosi sajt kluba.

U poslednjem kolu, Vojvodina u subotu u 18.30 gostuje TSC-u u Bačkoj Topoli.