Ranđelović o Piksijevom pozivu: "Čast i privilegija, ali ništa nije gotovo!"
Vojvodina će u reprezentaciji Srbije imati dvojicu predstavnika, pošto je uz Ranđelovića, poziv selektora Stojkovića ranije dobio i golman Dragan Rosić.
Povezane vesti
Fudbaleri Albanije pred Srbiju: "Čeka nas jak protivnik, ovo je odlučujući meč!"
Piksi: "Nisu ovi igrači pali sa neba! Nikoga nisam otpisao, informišite se..."
Piksi: "Mislim da ćemo igrati baraž za Mundijal! Verovatno ima i navijača Albanije..."
Piksi pozvao i Vasilija Kostova! Vanja Milinković Savić ponovo ne dolazi...
Fudbaler Vojvodine Lazar Ranđelović izjavio je da je velika čast i privilegija biti u reprezentaciji Srbije i istakao da je ovo samo podstrek da nastavi sa dobrim igrama.
"Čast i privilegija je biti u reprezentaciji Srbije i dobiti poziv selektora. Veoma sam srećan što ću biti sa najboljim srpskim fudbalerima i sportistima. Bio sam već jednom deo reprezentacije, ali sigurno da mi je i sada posebno drago što sam sa A timom", istakao je Ranđelović, a preneo je zvanični sajt Vojvodine.
Ranđelović je dodao da je presrećan što je dobio šansu u reprezentaciji Srbije.
"Daću sve od sebe da pomognem koliko god je u mojoj mogućnosti i koliko god se od mene traži. I kao klub smo dobro krenuli sezonu, pa sam se i ja lako uklopio u sve to. Radim isto kao i pre, čak i malo više nakon povrede. Hvala Bogu da sam zdrav i zato je moj fokus još veći. Trener mi je dao šansu od prvog dana i ja jednostavno moram da to opravdam i da svaku novu šansu zaslužim. Ništa nije gotovo, ovaj poziv je samo potvrda da se nešto radi dobro, ali mora se nastaviti sa tim", istakao je fudbaler Vojvodine.
Vojvodina će u reprezentaciji Srbije imati dvojicu predstavnika, pošto je uz Ranđelovića, poziv selektora Stojkovića ranije dobio i golman Dragan Rosić.
"Mnogo sam srećan i znači mi što neću biti 'sam' u reprezentaciji, već je tu i moj saigrač i drugar Rosić. Drago mi je da dolazimo iz istog kluba, znamo koliko je to velika stvar za Vojvodinu. Zahvalni smo na pozivu, ali i klubu što se nalazimo u ovakvoj situaciji. Uradićemo sve da opravdamo ovaj poziv i da predstavimo Vojvodinu u najboljem mogućem svetlu", zaključio je Ranđelović.
Srbija će u subotu dočekati Albaniju od 20.45 na stadionu "Dubočica" u Leskovcu.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara