Raspoloženi Menig i golčina Šćekića, Partizan nadomak pobede! (POLUVREME)

sreda 15.12.2021.
15:47

Sjajno izdanje "crno-belih" u Gornjem Milanovcu.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Posle prvih 45 minuta meča u Gornjem Milanovcu, Partizan vodi protiv Metalca rezultatom 3:0.

"Crno-beli" su poveli već u trećem minutu kada je Kvinsi Menig na dodavanje Milovanovića savladao golmana.

Ređale su se prilike za goste, probali su Milovanović i Menig koji je pogodio stativu, a onda je Aleksandar Šćekić postigao sjajan gol u 28. minutu.

Reprezentativac Crne Gore je iskosa sa desne strane gađao prvu stativu golmana Savića i pogodio na efektan način.

Šansu je propustio nakon toga i Jojić, a onda je u 38. minutu Kvinsi Menig svojim drugim pogotkom uvećao prednost lidera Super lige Srbije.

Izabranici Aleksandra Stanojevića na putu su da zabeleže veoma značajnu pobedu, osim u slučaju velikog iznenađenja...