subota 12.08.2023.
23:11

Javoru bod protiv Čukaričkog.

David Damnjanovic/Starsport.rs ©

Remi na Banovom brdu, ekipa Čukaričkog je remizirala protiv Javora, bilo je 2:2 (1:1).

Domaći su rano stigli do prednosti i to u 15. minutu utakmice.

Loša reakcija Obradovića, spustio je loptu Miladinoviću na nogu koji pogađa za 1:0.

Javor je veoma brzo izjednačio, Gojković je poslao u kazneni prostor dobar centaršut, na pravom mestu je bio Tanko koji postiže novi gol ove sezone za 1:1.

Zahvaljujući VAR tehnologiji Javor je ostao bez penala, sudija je preinačio odluku posle pada u kaznenom prostoru, a do kraja poluvremena još samo jedna akcija vredna pomena.

U 43. minutu Čukarički je pogodio prečku preko Ivanovića posle prodora i akcije po desnoj strani, nekadašnji fudbaler Partizana je na levoj strani dočekao loptu, šutirao i pogodio prečku.

Drezgić je bio taj koji je doveo Čukarički u novu prednost u nastavku susreta, ali je Javor ponovo uspeo da stigne do izjednačenja u finišu, strelac iz penala bio je Gojković za konačnih i donekle iznenađujućih 2:2.