Rikardo brani čast Partizana
Odmah pošto je Fejenord postigao i drugi gol, Partizanbov napadač uzvratio svojim golom.
Povezane vesti
Kad Partizan počne da ''melje'' - Napredak je to već osetio na svojoj koži, ali se ne plaši pred duel u Humskoj
Partizan je vežbao ofanzivu pred Napredak: "Udarali su glavom po 400 puta, pili su lekove"
’’Neka igra lopta“, pričao je najveći filozof među trenerima na ovim prostorima
Mijatović poručio Špancima: "Odbio bih Florentina Pereza zbog Partizana"
I revanš utakmica između Fejenorda i Partizana je efikasna, a posle petnaestak minuta igre u drugom poluvremenu domaćin vodi sa 2:1, uz ubedljiv trijumf u Humskoj od 5:2.
Crno-beli su se večeras držali do finiša prvog poluvremena, kada je golman Stevanović loše postavio živi zid kod slobodnog udarca. Izveo ga je Tornstra, lopta je pogodila Desersa i završila u mreži.
Drugi gol za domaće postigao je Nelson u 59. minutu. Bila je to munjevita kontra Fejenorda posle greške Jevtovića na polovini rivala, Desers je pobegao Saničaninu, a onda Til asistira Nelsonu za 2:0.
Samo dva minuta kasnije, Rikardo Gomeš je preciznim udarcem sa 17 metara pogodio donji desni ugao gola domaćih - 2:1.
Mogao je Rikardo i da izjednači u 66. minutu, ali je ovoga puta golman Marsijano uspeo da zaustavi njegov pokušaj sa desetak metara.

0 Komentara