Rikardo brani čast Partizana

četvrtak 17.03.2022.
22:23

Odmah pošto je Fejenord postigao i drugi gol, Partizanbov napadač uzvratio svojim golom.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

I revanš utakmica između Fejenorda i Partizana je efikasna, a posle petnaestak minuta igre u drugom poluvremenu domaćin vodi sa 2:1, uz ubedljiv trijumf u Humskoj od 5:2.

Crno-beli su se večeras držali do finiša prvog poluvremena, kada je golman Stevanović loše postavio živi zid kod slobodnog udarca. Izveo ga je Tornstra, lopta je pogodila Desersa i završila u mreži.

Drugi gol za domaće postigao je Nelson u 59. minutu. Bila je to munjevita kontra Fejenorda posle greške Jevtovića na polovini rivala, Desers je pobegao Saničaninu, a onda Til asistira Nelsonu za 2:0.

Samo dva minuta kasnije, Rikardo Gomeš je preciznim udarcem sa 17 metara pogodio donji desni ugao gola domaćih - 2:1.

Mogao je Rikardo i da izjednači u 66. minutu, ali je ovoga puta golman Marsijano uspeo da zaustavi njegov pokušaj sa desetak metara.