petak 04.11.2022.
17:58

Na Karađorđu smo videli čak 10 žutih kartona.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT/2022

Fudbaleri Voždovca savladali su Mladost GAT u Novom Sadu rezultatom 2:1 u okviru 18. kola Super lige Srbije.

"Zmajevi" su ostvarili veoma značajnu pobedu na poslednjem gostovanju u aktuelnoj godini i to nakon velike borbe sa novosadskom ekipom.

Igrao se 39. minut kada je Miloš Pantović istrčao u prostor i lepom završnicom savladao nemoćnog Milojevića.

Uspela je Mladost da se vrati u meč kada je iskusni Novica Maksimović pogodio unutar kaznenog prostora, ali radost domaćih nije dugo trajala.

Mladost je u 83. minutu ostala sa igračem manje kada je Milovanović skrivio penal, a siguran sa bele tačke bio je Pantović.

U nadoknadi vremena videli smo čak četiri žuta kartona "zmajeva" koji su na taj način uspeli da odbrane prednost i osvoje vredna tri boda.

Voždovac zauzima sedmu poziciju u Super ligi Srbije sa 28 bodova, dok je Mladost GAT 15. sa 13.