15:05

Još jedna odlična partija ekipe Dušana Kerkeza.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Današnji superligaški program u okviru 12. kola počeo je malim beogradskim derbijem, u kom je Voždovac dočekao ekipu Čukaričkog.

Gosti sa Banovog brda bili su ubedljivi i na kraju triju,fovali rezultatom 3:0, čime su makar na par sati izbili na čelo tabele sa 25 bodova, dva više od Crvene zvezde, ali uz dve utakmice više.

Ovo je treća uzastopna pobeda Čukaričkog u domaćem šampionatu, a do nje je došao pre svega boljom igrom u prvom poluvremenu.

Đorđe Ivanović je svojim golom u 26. minutu doveo ''Brđane'' u vođstvo, a dvanaest minuta kasnije Kovačević je duplirao njihovo vođstvo.

Pokušao je trener Puača da izmenama u nastavku nešto promeni u igri svohg tima, ali se ispostavilo da je pravu izmenu napravio trener Čukaričkog Dušan Kerkez, uvođenjem N'Diajea koji je svojim golom u 74. minutu postavio konačnih 3:0.

Voždovcu je ovo četvrti poraz od početka sezone, ostao je na 20 osvojenih bodova i nalazi se na petom mestu na tabeli.