SASTAVI - Veliko veče za Aleksu Damjanovića!
Rodrigao jedini koji je igrao protiv Leha, a da počinje utakmicu u Lučanima.
Povezane vesti
Fudbaleri Mladosti iz Lučana dočekuju prvaka Crvenu zvezdu večeras od 20 sati u premijernoj utakmici petog kola Super lige Srbije.
Crveno-beli su došli u Lučane nakon što su izborili plasman u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona, a već u utorak ih očekuje prva utakmica protiv kiparskog Pafosa na "Marakani".
Trener Beograđana Vladan Milojević odlučio se da samo brazilski štoper Rodrigao bude u timu kada je reč o igračima koji su igrali protiv Leha, a šansu od prvog minuta u napadu dobio je mladi 16-godišnji centarfor Aleksa Damjanović.
Mladost: Stamenković – Andrić, Ćirković, Oreščanin, Todosijević – Milojević, Pantić, Tumbasević – Pribaković, Varjačić, Bondžulić.
Crvena zvezda: Glazer – Stanković, Rodrigao, Leković, Avdić – Kostov, Šljivić – Milson, Katai, Lučić – Damjanović.
0 Komentara