Saznajemo - Ado već napušta Zvezdu i ide na pozajmicu?!

Autor: Milovan Longinov
ponedeljak 04.09.2023.
22:15
Izvor: Sportske.net

Toliko su ga čekali i platili, ali...

2023 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©
2023 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Povezane vesti

Edmund Edo je stigao kao veliko pojačanje pre samo dva meseca, ali bi već sada mogao na pozajmicu! 

Prema saznanjima portala Sportske.net, crveno-beli su dogovorili sve uslove sa Novim Pazarom oko jednogodišnje pozajmice, ali se čeka odluka igrača.

Ado je predstavljen kao drugo veliko pojačanje Crvene zvezde ovog leta, krajem juna, kada su navijači bili oduševljeni njegovim dolaskom iz Spartaka.

On je prethodno blistao u dresu Šerifa iz kog je i došao u Srbiju, zaobilaznim putem preko Spartaka do Crvene zvezde i to za 400.000 evra. 

Ipak, očigledno da je prejaka konkurencija u veznom redu uticala na ovakvu odluku stručnog štaba i uprave kluba. Ado nije upisao nijedan minut od početka sezone, što je takođe bila jasna poruka za reprezentativca Gane, te da nije ispunio očekivanja trener Baraka Bahara.

Crvena zvezda je prelazni rok završila "jako", više o tome OVDE, gde kao što rekosmo možda i leže razlozi za odluku da igrač od 400.000 evra posle samo dva meseca ode na pozajmicu.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke