18:14

Dve pobede nad komšijama, obe bez primljenog gola.

Beta/Branislav Božić/Ds

Legendarni kapiten Partizana Saša Ilić sada je aktuelni selektor mlađe omladinske, U18 reprezentacije Srbije, koja je ovih dana imala dve uspešne provere protiv odgovarajuće selekcije Bosne i Hercegovine.

Obe utakmice odigrane su na terenu Sportskog centra FS/NS BiH u Zenici. Prvu utakmicu Srbija je dobila sa 1:0, a u drugom je bila ubedljivija i trijumfovala rezultatom 2:0.

Selektor ilić je u ove dve utakmice ukazao šansu svim pozvanim igračima, a trijumf u drugoj proveri ''Orlići'' su izborili golovima Gluščevića u 37. minutu iz jedanaesterca i Spasojevića u 54. minutu.

BOSNA I HERCEGOVINA: Pušić (od 60. Vojvodić), Pekarić (od 46. Pandža), Mijatović, Berberović Malkočević, Buljubašić (od 83. Mahmud), Mešić (od 83. Karišik), Ramić, Prskalo (od 60. Babić), Cvijanović (od 46. Pašić), Ćubela, Jotić (od 60. Kočević).

SRBIJA: Bogunović, Radojević, Leković (od 46. Stašević), Đurđević (od 55. Drobnjak), Spasojević (od 55. Lazetić), Miladinović (od 55. Gordić), Kuzmanović, Laban (od 46. Motika), Brajić, Gluščević,  Trifunović (od 46. Ivanović).