Severini ostao žal sa meča protiv Novog Pazara
Imao je veliku želju za drugim golom.
Povezane vesti
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Železničar ne staje - Došlo i drugo letnje pojačanje, štoper iz Bazelove akademije
U Kragujevcu ne staju, promene na svim nivoima, a najnovija je - Dejan Joksimović!
Železničar doveo Čelsijevog pitomca kao prvo letnje pojačanje!
Strelac jednog od dva gola u pobedi nad Novim Pazarom Ksander Severina prokomentarisao je težak duel u Humskoj.
"Počeli smo dobro, posebno prvih 20 minuta. Kreirali smo mnogo šansi, dok smo u drugom poluvremenu malo pali, izgubili smo energiju i stigao nas je umor", dodao je Severina.
Osvrćući se na situaciju u kojoj mu je poništen gol, rekao je da ne zna zašto je sudija odlučio da je bio faul.
"Ali, svakako mi je drago što sam postigao prvi gol i ostaje žal što nisam upisao još jedan", istakao je krilni napadač.
Utakmica četvrtfinala Kupa je već u sredu, protiv Voždovca, od 15.00 na "Stadionu Partizana".
"Još jedna važna utakmica. Na nama je da se odmorimo i uđemo spremni u taj duel", zaključio je Severina.
0 Komentara