Kakav meč na TSC Areni! Zvezda dva puta u minusu za 20 minuta!

četvrtak 16.12.2021.
16:22

Problemi za Zvezdu na samom početku, ali je usledio ekspresni odgovor.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Počela je utakmica u Bačkoj Topoli, TSC je dočekao Crvenu zvezdu u derbiju 21. kola i već u sedmom minutu uspeo da povede.

Sve se dogodilo posle velike greške golmana Zorana Popovića koji je praktično poklonio loptu Banjcu, koji ju je osvojio na dvadesertak metara od gola, uspeo da je iskontroliše i u situaciji jedan na jedan savladao Zvezdinog čuvara mreže - 1:0.

Ali, nije se dugo čekalo na Zvezdin odgovor, već u 15. minutu crveno-beli stižu do izjednačenja preko Mirka Ivanića - 1:1. Samo minut ranije, Katai je pogodio prečku.

Ali, uzbuđenjima tu nije kraj. Igrao se 19. minut kada su domaći izveli odličnu akciju, na kraju Banjac sa leve strane asistira za Stanojlovića koji sa desetak metara, ispred Pankova zahvata loptu levom nogom i šalje je u Popovićevu mrežu - 2:1 za TSC! Usledila je provera u VAR sobi zbog eventualnog ofsajda, posle čega je potvrđeno da je gol regularan.