Sjajni Dujmović odbranio bod Nišlijama na ''Krovu''

nedelja 20.02.2022.
19:58

Mogli su domaći u poslednjim sekundama do pobede.

Marko Djokovic/Starsport

Odigrana je još jedna utakmica 23. kola Linglong Super lige, Voždovac i Radnički iz Niša su večeras u Beogradu igrali nerešeno, rezultatom 0:0.

Radnički je bio nešto bolji u prvom poluvremenu, Pejović je opasno pripretio u 31. minutu posle odlične akcije Arsića i Aksentijevića, ali je loptu poslao pored gola.

Domaći su se trgli unastavku meča i bili su nešto konkretniji do kraja utakmice.

U 74. minutu Keita je zatresao mrežu Nišlija posle centaršuta Ćirkovića sa desne strane, ali taj gol nije priznat zbog ofsajd pozicije.

U poslednjim trenucima utakmice Voždovac je imao sjajnu priliku da dođe do pobede, Ćirković je šutirao iskosa sa desne strane, ali je golman Filip Dujmović još jednom pokazao da je u izvanrednoj formi i odličnom intervencijom je sačuvao bod svom timu.