Sjajni Subotičani, Pazarci i njihov šokantan penal, Čukaričkom tri boda!

22:51

Pobede Spartaka i Čukaričkog.

Starsport.rs ©

Ekipa Spartaka iz Subotice je uspela da stigne do pobede na svom terenu protiv ove sezone, čini nam se, ne toliko ozbiljne ekipe iz Surdulice kao nekih prethodnih sezona.

Spartak je uspeo da slavi protiv Radnika sa 2:0, imali su sve na svojoj strani, i kontrolu utakmice, posed, šanse, a da slave na ovom meču potrudili su se Luka Bjelović i Nikola Srećković.

U drugom meču večernjeg termina ekipa Čukaričkog je slavila na gostovanju u Novom Pazaru, bilo je 1:2.

Pred praznim tribinama "Džaizkoin arene" domaći su imali veliku šansu da stignu do izjednačenja u poslednjim trenucima utakmice, ali je Lončar prebacio gol iz penala, nešto slično kao i Džugurdić iz Napretka protiv Vojvodine onomad.

Ivanović je doveo Čukarički u prednost u 30. minutu utakmice, a Danoski je izjednačio rezultat u 42. minutu meča. Konačnih 1:2 postavio je Badamosi u 88. minutu.

Kao što smo napomenuli, Pazarci su imali penal i crveni karton, Mijailović je sprečio rukom siguran pogodak, ispostavilo se da je bio heroj jer je  kasnije Lončar poslao loptu daleko preko gola...