Skandal u Bačkoj Palanci, Lučanci napustili teren, a Milovanović najavio odlazak!

subota 19.08.2017.
21:20
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Mladost iz Lučana je prema mišljenju šefa struke Nenada Milovanovića oštećena kada je dosuđen penal u 55. minutu utakmice.

Beta/BranislavBožić/Ev

Mladost iz Lučana je danas poražena od Bačke rezultatom 1:0 u Bačkoj Palanci, a domaćin je mogao i do ubedljivije pobede da je u 55. minutu Luka Luković iskoristio penal.

Ipak, pre toga se desila ne tako dobra scena za srpski fudbal. Nakon dosuđenog penala, Nenad Milovanović je povukao svoju ekipu sa terena, ali je vratio samo par minuta nakon ubeđivanja.

Nije se na tome završilo, Nenad Milovanović je dobio i crveni karton u 82. minutu od strane sudije Obradovića.

"Najbolje rešenje je da angažujemo novog trenera. Imaćemo naredne nedelje zgusnut program, dve utakmice za četiri dana, ali moraćemo nešto da promenimo"
, rekao je Nenad Milovanović nakon utakmice, prenosi "Sportski žurnal".