SL - Borac u haosu, pobedili domaćini i Javor!

subota 06.08.2016.
21:56

Evo rezultata svih utakmica mečeva Superlige koji su počeli u 20 časova.

Sportske.net

Domaći šampionat se nastavio, bilo je na programu treće kolo, a na našu radost, na svakoj utakmici smo videli makar po jedan postignut pogodak.

Nakon dva nerešena rezultata, Javor je uspeo da slavi protiv Bačke sa 1:0 golom u 74. minutu golom Jovana Đokića i time je stigao do 5. boda, dok je njihov konkurent iz Moravičkog okruga, Borac, zabeležio i treći poraz u ovom prvenstvu.

Borac je danas poražen od Voždovca sa 2:0 golovima Georgijevića u 3. i 74. minutu.

Voždovac je zabeležio i drugu pobedu nakon što su u prethodnom kolu uspeli da savladaju Rad u gostima. Ostaje žal za ovu ekipu što je izgubila bodove za zelenim stolom protiv Spartaka u prvom kolu, inače bi sada bila na deobi prvog mesta.

Metalac je spustio Napredak na zemlju, nakon što su Kruševljani uzeli 4 boda iz duela sa večitima.

Večeras je u Milanovcu bilo 2:0, a strelci su bili Mitrović u 30. minutu i Stojanović u 40. minutu iz penala.

Novi Pazar je golom Envera Alivodića iz penala slavio protiv Čukaričkog i tako je stigao do prve pobede u prvenstvu, a slavio je i Radnik iz Surdulice koji je golovima Mišana i Adamovića bio bolji od do sada vodećeg Spartaka.

Jedini gol za Spartak postigao je Mudrinski.

Pored ove utakmice, Crvena zvezda je večeras pobedila Mladost iz Lučana, izveštaj pročitajte OVDE.

Ostaje još da se odigra meč Partizana i Vojvodine sutra od 19 časova.