sreda 17.02.2021.
17:56

Pobede Pazara, Vojvodine, Radnika i Proletera.

Irfan Licina/Starsportphoto ©

Novi Pazar je stigao do prve pobede u nastavku sezone pošto je savladao Radnički iz Niša po veoma teškim uslovima, bilo je 3:1.

Gosti su došli do prednosti preko Stevanovića u 4. minutu, ali je nakon tog gola domaćin preuzeo inicijativu i bio bolji rival. Aganspahić je doveo Pazarce do izjednačenja u 27. minutu, a u nastavku još dva gola.

Prvo je Mijić na fantastičan način pogodio iz slobodnog udarca u 66. minutu, da bi Tomić postavio konačnih 3:1.

Jako loš teren je bio i u Surdulici gde je Radnik savladao Napredak sa 2:1, a u Novom Sadu pobeda Vojvodine protiv Voždovca.

Vukadinović je doveo Vošu u prednost u 49. minutu, da bi Bojić pogodio u 80. minutu za konačnih 2:0.

Za razliku od ostalih terena, ovaj u Novom Sadu je bio odličan za igru.

Ekipa Proletera je savladala Bačku u gostima rezultatom 0:2, bili su daleko bolji tim i zasluženo su stigli do nova tri boda, a Bačku ostavili bez mnogo šansi za opstanak na kraju sezone.

Bačka - Proleter 0:2
Novi Pazar - Radnički Niš 3:1
Radnik - Napredak 2:1
Vojvodina - Voždovac 2:0