SL - Fantastični Krstajić gura TSC ka vrhu, Pazarci padaju u Ivanjici, Mačva tone...

ponedeljak 22.02.2021.
16:55

Odlični TSC.

Pedja Milosavljevic/Starsport

Javor je na svom terenu napravio ogroman korak ka opstanku u društvu najboljih pošto je savladao danas ekipu Novog Pazara sa 1:0.

U prvom poluvremenu praktično i da nije bilo bitnijih šansi, a onda početkom drugog Mijić dobija drugi žuti karton.

Samo tri minuta je bilo potrebno Javoru da sa igračem više postignu gol, u 51. minutu Dukure pronalazi Ilića koji pogađa za 1:0.

Javor je imao blažu inicijativu, koncentrisani su bili i na odbranu svog gola imajući u vidu da su imali rezultat, pa je on ostao nepromenjen do kraja meča.

Voždovac je dočekao Rad na svom terenu, a pobedu su iznenađujuće ostvarili gosti, bilo je 0:1.

Strelac jedinog gola na ovom meču bio je Karaklajić u 38. minutu.

U meču koji nije imao mnogo neizvesnosti TSC je savladao Bačku rezultatom 3:0 i tako potvrdio dobru formu sa početka ovog dela sezone, bio im je ovo deseti bod u četiri meča.

Strelci za ekipu Mladena Krstajića bili su Jug Stanojev u 18. minutu, a potom je Đuro Zec uspeo da u 40. i 41. minutu donese ogromnu prednost domaćinu pred nastavak. Ispostavilo se na kraju da je 3:0 bio i konačan rezultat meča.

U duelu Mačve i Radničkog iz Niša gosti su odneli čitav plen, slavili su sa 0:2 i tako zadali veoma težak udarac domaćinu koji će veoma teško do opstanka u Super ligi Srbije.