nedelja 22.04.2018.
21:45

Kompletirano je drugo kolo plej-auta Super lige Srbije. OFK Bačka i Mačva podelili su bodove u Bačkoj Palanci, dok je Mladost odnela čitav plen iz Čačka.

Beta/Branislav Božić/Ev

Poslednje dve utakmice 2. kola plej-auta Super lige Srbije odigrane su u Bačkoj Palanci i Čačku gde su domaće ekipe igrale pod imperativom pobede zbog situacije u kojoj se trenutno nalaze.

Borac je poražen od Mladosti rezultatom 2:0 (0:0), pa posle tri vezana meča na kojima nije osvojio ni bod zauzima poslednje mesto na tabeli i glavni je kandidat za ispadanje.

Gosti su rešili pitanje pobednika u uvodnom delu drugog poluvremena. Golove za Mladost postigli su Stefan Dimić i Aleksandar Pejović.

U Bačkoj Palanci viđen je remi između domaće OFK Bačke i Mačve 1:1 (1:0).

Domaći su poveli preko Damira Čekovića u 19. minutu, a Mačva je do boda stigla golom Nikole Milenkovića iz penala u 89. minutu susreta.