subota 10.04.2021.
20:58

Tri utakmice Super lige Srbije, svega tri gola.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Mladost iz Lučana je savladala Spartak iz Subotice na svom terenu rezultatom 1:0, a jedini gol na ovom meču videli smo u 55. minutu kada je Milan Bojović ponovo postigao gol i tako doneo tri boda svom timu.

U duelu Voždovca i Proletera pobednika nije bilo, Stefan Hajdin je doveo domaće u prednost u 20. minutu utakmice, da bi izjednačio Tomović u 58. minutu utakmice iz penala, prethodno je crveni karton dobio Bogdanović iz ekipe Voždovca, pa su domaći igrali sa igračem manje do kraja utakmice.

Ipak, gosti nisu uspeli da materijalizuju to do kraja utakmice, pa je ostalo 1:1.

U duelu Čukaričkog i TSC-a iz Bačke Topole pobednika nije bilo, rezultat je bio 0:0.

Čukarički je tako stigao do 62. boda, Vojvodina bi u slučaju pobede u ovom kolu ponovo bila na trećem mestu.