subota 04.08.2018.
21:53

U subotu uveče odigrane još dve utakmice trećeg kola Superlige.

Sportske.net

Centralni događaj dana u Superligi bio je duel Voždovca i Crvene zvezde, koji je aktuelni šampion dobio sa 2:1, a osim ove, tokom večeri su završene i još dve utakmice trećeg kola.

Radnik je ponovo bio uspešan na svom terenu, posle velike pobede nad Partizanom u prvom kolu. Ovoga puta, Zemunci su poraženi u Surdulici sa 2:1, pa se Radnik probio na treće mesto na tabeli, iza Zvezde i Čukaričkog.

Ključni period utakmice dogodio se od 24. do 27. minuta, kada su Ristović i Kjeremeh svojim golovima doneli prednost Radniku od 2:0. U nastavku, Cvetković je u 65. minutu smanjio na 2:1, ali gosti više od toga nisu mogli.

Za to vreme u Kruševcu, Napredak je igrao protiv Bačke, a taj duel završen je bez pobednika - 1:1.

Bačka je u 29. minutu povela golom Gavrića, a izjednačenje Kruševljanima doneo je N'Diaje u 69. minutu. Posle ovakvog epiloga, obe ekipe sada imaju po četiri osvojena boda.