SL - Ubedljiv poraz Nišlija u Lučanima, novi trijumf TSC, Gordić sačuvao Šapčane na "Krovu"!

petak 02.04.2021.
18:54

Današnjim utakmicama 29. kola nastavlja se takmičenje u Superligi Srbije.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO

Fudbaleri Mladosti savladali su u Lučanima Radnički iz Niša sa 4:1.

Domaćinu je trebalo nešto više od sat vremena da probije otpor rivala, svoj tim je u vođstvo doveo Milan Bojović u 62, da bi isti igrač devet minuta kasnije duplirao prednost Mladosti.

Na 3:0 povisio je Lazar Jovanović u 75. minutu, a Radnički je smanjio zaostatak preko Veljka Trifunovića u 83. Ipak, dva minuta kasnije Jovanović je svojim drugim golom rešio pitanje pobednika.

TSC Bačka Topola ostvarila je trijumf u Senti gde je poražen Proleter rezultatom 2:0.

Ekipa Mladena Krstajića povela je golom Mihajla Banjca u 33. minutu meča, a Nenad Lukić u 89. rešava pitanje pobednika.

Na krovu Tržnog centra Stadion, Voždovac i Mačva odigrali su nerešeno bez pogodaka, a posebno se istakao golman gostiju iz Šapca Miloš Gordić koji je svojim odbranama sačuvao mrežu.