ponedeljak 09.08.2021.
20:30

Napadač ponovo strelac.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Fudbaleri Sočija u dobrom raspoloženju putuju u Beograd na noge Partizanu pošto su u prvenstvenom meču Rusije pobedili na svom stadionu Ural 2:0.

Domaćin je barijeru Urala probio rano i već u 9. minutu na semaforu je pisalo 1:0. Strelac je bio Ivelin Popov posle razigravanja Artura Jusupova.

Popov se u toj prilici bolje snašao, stigao do lopte pre protivničkog štopera i poslao je pravo u metu.

Soči je prednost duplirao u 71. minutu posle gola Kristijana Noboe sa bele tačke.

Strelac gola u prvom meču protiv Partizana s istog mesta ovog puta je dobio malu pomoć od leve stative, tako da golman Urala Jaroslav Godzijur nije imao šansu da stigne do lopte.

Podsetimo, prvi meč u Sočiju završen je 1:1, a revanš se igra u četvrtak od 21 sat na stadionu u Humskoj u Beogradu.